Blog Yöneticilerimiz


 Merhaba ben Hatice Atıcı.25 yıl devlet okullarında çalıştım. Gündoğdu koleji ile 2007 yılında çalışmaya başladım. 11. yılımı çalışıyorum. Mesleğimi severek yapıyorum. Öğrencilerimle birebir ilgilenerek bulundukları seviyenin üzerine çıkmaları için sabır ve özveri ile çalışıyorum. Öğrencilerimi bireysel değerlendirmeye özen gösteriyorum. Atatürk'ü tanıtmayı ilke ve inkılapları doğrultusunda yaşamlarına yön vermeyi hadefliyorum.Başarılı kendiyle barışık mutlu ve sorumluluk sahibi bireyler olması için katkıda bulunduğuma inanıyorum. Öğrencilerimi çok seviyorum.
 Merhaba ben Sabahat Turhan.Sınıf öğretmeniyim.1975 yılında Uşak öğretmen okulundan mezun oldum. 4 yılı Adana Hakkıbeyli köyünde,1 yılı Karşıyaka Anadolu ilkokulunda,17 yılı Lütfiye Kısacık ilokulunda olmak üzere 22 yıl devlet okullarında çalıştım. 1997 yılından beri özel Gündoğdu okullarında görevimi severek yapmaya devam ediyorum.
 Merhaba ben Sıdıka Büyükfidan.2003 Yılında Çukurova Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Ana Bilim Dalı'ndan mezun olup Özel Gündoğdu Okullarında çalışmaya başladım.14 yıldır görevime Gündoğdu Okullarında devam etmekteyim.En büyük idealim; iletişimi güçlü,eleştirel düşünme becerileri gelişmiş,çağdaş,öğrenmeye açık,çok kitap okuyan,farkındalık düzeyi yüksek,toplumsal sorunlara karşı duyarlı,bilim ve sanata önem veren,çözüm odaklı,yaşam becerileri gelişmiş SEVGİ DOLU bireyler yetiştirmektir.

 Merhaba ben Sonay Doğan.1989 yılında Adana'da doğdum.2012 yılında Ankara Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Ana Bilim Dalı'ndan mezun oldum.Doğa ve Bahçeşehir okullarında çalıştım.Şu anda Özel Gündoğdu Okullarında görevime devam etmekteyim.Mesleğimi 5 yıldır özveri ve istekle sürdürüyorum.En büyük idealim; iletişimi güçlü,eleştirel düşünme becerileri gelişmiş,çağdaş,öğrenmeye açık,çok kitap okuyan,farkındalık düzeyi yüksek,toplumsal sorunlara karşı duyarlı,bilim ve sanata önem veren,çözüm odaklı,yaşam becerileri gelişmiş SEVGİ DOLU bireyler yetiştirmektir.
 Merhaba ben Ümmiye Civanoğlu.21 yıl devlet okullarında çalıştıktan sonra emekli oldum. Özel gündoğdu okullarında 11. yılımı çalışıyorum. Sınıf öğretmeniyim . Mesleğimi, severek yapıyorum. Özgüveni yüksek , kendini ifade edebilen, araştıran, bilgiye ulaşan, öğrenmeyi bilen, akademik olarak başarılı öğrenciler yetiştirmeyi her zaman kendime ilke edindim. Okumaktan ve seyahat etmekten ve spor yapmaktan hoşlanıyorum. Öğrencilerimi Atatürk ilkeleri doğrultusunda , vatanına ve milletine yararlı bireyler olarak yetiştiriyorum . Onları çok seviyorum.
Merhaba ben Zeynep Börklü.
 Merhaba ben Ayşegül Gürgen.Hatay Eğitim Enstitüsü Sınıf Öğretmenliği bölümünden mezun oldum.20 yıl devlet okullarında çalıştım.9 yıl Çağ Kolejinde görev yaptım.7 yıldan beri okulumda görev yapmaktayım.Mesleğimi çok severek yapıyorum.Atatürk ilkeleri doğrultusunda araştıran,sorgulayan,çağdaş nesiller yetiştirmek en büyük hedefim oldu.
 Merhaba ben Gülay Akçam.1950 yılında İncirgediği Köyü'nde doğdum.48 yıllık öğretmenim.Özel gündoğdu İlkokulunda 13.yılımı çalışıyorum.Hayvanları çok seviyorum.Elimden geldiğince hayvan hakları ve hayvanların korunması,sevilmesi konusunda çalışmalar yapıyorum.Öğrencilerime bu bilinci aşılıyorum.Atatürkçü nesiller yetiştirmek,öğretmenlik hayatımın ilk hedeflerinden birisi olmaya devam ediyor.
 Merhaba ben Hamide Gök.1961 Adana da doğdum. Denizli Eğitim Fakültesi Sınıf öğretmenliğini bitirdim. 35 yıllık öğretmenim.Gündoğdu Kolejinde 13.yılımı çalışıyorum. Mesleğimi çok seviyorum.Ayrıca spor yapmayı ve seyahat etmeyi de seviyorum
 Merhaba ben Müzeyyen Altındiş.1981 yılında Adana'da doğdum. 2003 yılında Çukurova Üniversiresi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği bölümünü bitirdim.10 yıllık öğretmenim.Özel Gündoğdu İlkokulunda 7.yılımı çalışıyorum.Mesleğimi çok seviyorum.Atatürk ilkeleri doğrusunda öğrencilerimi yetiştirmeye çalışıyorum ve bundan gurur duyuyorum.
 Merhaba ben Serdal Dursun.Düziçi doğumluyum. Çukurova Üniversitesi Sınıf öğretmenliği ve aynı üniversitede yüksek lisans eğitimimi tamamladım. 22 yıldır sınıf öğretmenliği yapıyorum. Gündoğdu Kolejinde 13. yılımı çalışıyorum.Sevgiyle yaptığım bir mesleğim olduğu için kendimi çok şanslı hissediyorum.

Merhaba ben Yağmur Uluç.1989 yılında Adana'da doğdum.Öğretmenlik hayatımın temellerini lisede öğrenim gördüğüm Adana Ayşe Atıl Anadolu Öğretmen Lisesinde aldım.2 yıl farklı kolejlerde görev yaptım.4 yıldır Adana Gündoğdu Okullarında görev yapmaktayım.İlkokulun öğrencileri hayata hazırladığını düşünen biri olarak, net hedefleri olan,öğrencisini dinlemeyi bilen,öğrencilerinin duygularına dokunabilen, her daim öğrenen,teknolojiye meraklı,yaratıcı,eğlenceli,yenilikçi, sevgi dolu,saygı çerçevesinde mizah duygusu gelişmiş bir öğretmen olmak; kendisine ve çevresine karşı sorumluluklarını bilen, sevgi ve saygı dolu,kendini ifade edebilen bireyler kazandırmak meslek hayatımdaki en büyük hedefimdir.


Merhaba ben Aslıhan Kavrar.


Merhaba ben Demet Güler.1957 yılında Tire/İZMİR 'de doğdum.Denizli Eğitim Fakültesi sınıf öğretmenliğini bitirdim.Evli ve iki çocuk annesiyim.20 yıl İzmir ve Adana'da devlet okullarında idareci ve sınıf öğretmenliği yaptıktan sonra Gündoğdu Okullarında çalışmaya başladım.19 yıldır kurumumda çok sevdiğim mesleğime devam etmekteyim. 39 yıllık öğretmenim..Atatürk ilkeleri doğrultusunda çağdaş,kendini ifade eden ,sorumluluk taşıyan bireyler yetiştirmek en büyük hedefim oldu.Mesleğimle her zaman gurur duydum.

Merhaba ben Julide Artun.Adana Gündoğdu Okullarında 30 yıldır görev yapmaktayım. Öğretmenlik mesleğimi tüm bu yıllar içinde çok severek yaptım. Düşünen , sorgulayan .kendini ifade eden öğrenciler yetiştirmek hep en büyük hedefim oldu. Fotoğraf çekmek , seyahat etmek öğretmenlik dışında yapmaktan keyif aldıklarımdır.


Merhaba ben Nevin Tör.Ankara Erkek İlköğretmen Okulu mezunuyum. Mesleğe Ankara Ayşe Abla Kolejinde başladım.Gündoğdu Okullarında 20.yılımı çalışmaktayım.Her zaman hedefim Atatürk ilke ve inkılapları doğrultusunda öğrenciler yetiştirmek olmuştur. Yetiştiğim öğrencilerle her zaman gurur duydum ve duymaya devam ediyorum.


Merhaba ben Nihal Kavraal.1960 yılında Niğde Bor'da doğdum.Niğde Eğitim Enstitüsü sınıf öğretmenliğini bitirdim.Evli ve iki kız annesiyim.29 yıl devlet okullarında çalıştıktan sonra emekli oldum.Sekiz yıldır Gündoğdu Okullarında çalışmaktayım.Atatürk ilke ve inkılapları doğrultusunda,düşünen,sorgulayan,kendini ifade eden öğrenciler yetiştirmek en büyük hedefim.Mesleğimi severek ve gurur duyarak yapıyorum.

Merhaba ben Ezgi Yavuz.


Merhaba ben Neziha Ulu

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder